امروز: دوشنبه 1 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت پیشگیری فوری از بارداری (Emergency Contraception)

پاورپوینت پیشگیری فوری از بارداری (Emergency Contraception) دسته: پاورپوینت
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 283 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 7

دانلود پاورپوینت (Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری بررسی (Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری پاورپوینت جامع و کامل (Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری کاملترین پاورپوینت (Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری پکیج پاورپوینت (Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 7 صفحه

(Emergency Contraception) پیشگیری فوری از بارداری روشهای مطمئنی برای پیشگیری از بارداری بعد از یك مقاربت جنسی حفاظت نشده وجود دارد. تا 5 روز؟ بیشتر از 5 روز؟ EC 1 تا چه مدت بعد از یك مقاربت جنسی حفاظت نشده میتوان از روشهای فوری پیشگیری از بارداری استفاده كرد؟ آیا در اثر مقاربت حفاظت نشده با فرد مشكوك به(HIV) (ویروس نقص ایمنی انسان) یا دیگر عفونتهایی كه از راه تماس جنسی منتقل میشوند(STIS) شما نیز در معرض خطر ابتلا قرار دارید؟ قرصهای پیشگیری فوری از بارداری را باید هر چه سریعتر بعد از یك مقاربت حفاظت نشده استفاده كرد.
این روش سبب سقط جنین نمی شود.
ممكن است موجب تهوع و استفراغ، لكه بینی و خونریزی شود.
موجب پیشگیری از بارداری در مقاربت بعدی نمی شود.
از این روش به طور مكرر استفاده نكنید. قرصهای پیشگیری فوری از بارداری EC 2 قرصهای پیشگیری فوری از بارداری قرصهای پیشگیری فوری از بارداری را باید هر چه سریعتر بعد از یك مقاربت حفاظت نشده استفاده كرد. موجب پیشگیری از بارداری در مقاربت بعدی نمی شود.
از این روش به طور مكرر استفاده نكنید.
ممكن است موجب تهوع و استفراغ، لكه بینی یا خونریزی شود.
این روش سبب سقط جنین نمی شود. EC 3 طی 72 ساعت اول (3 روز) پس از مقاربت حفاظت نشده باید از قرصهای پیشگیری فوری از بارداری استفاده كرد.
از این روش تا 120 ساعت (5 روز) بعد از مقاربت حفاظت نشده هم می توان استفاده كرد اما با گذشت هر روز، اثر بخشی آن در جلوگیری از بارداری كم می شود.
اگر قبل از عادت ماهیانه بعدی، مقاربت حفاظت نشده دیگری داشته باشید استفاده از قرصهای جلوگیری از بارداری فوری كه برای مقاربت حفاظت نشده قبل استفاده كردید از حاملگی شما جلوگیری نخواهد كرد. گرچه در صورت حاملگی نیز استفاده از این قرصها ضرری ندارد.
در صورتی كه عادت ماهیانه شما با خوردن قرصهای پیشگیری از بارداری فوری ، بیش از 10 روز به تاخیر افتاد به پزشك مراجعه كنید. مصرف این قرصها در مقاربتهای حفاظت نشده بعدی از بارداری جلوگیری نمی كند.
اثر بخشی این روش از اكثر روشهای پیشگیری از بارداری كه به طور منظم استفاده
می شوند، كمتر است. گرچه این قرصها از بارداری جلوگیری می كنند اما موجب سقط جنین نمی شوند. این قرصها فقط تخمك گذاری را متوقف می كنند.(ضمیمه 4 و 5) اگر قرصهای تركیبی را استفاده كردید میتوانید برای جلوگیری از تهوع داروی ضد تهوع مصرف كنید.
اگر در طی 2 ساعت پس از مصرف قرصهای پیشگیری فوری از بارداری استفراغ كردید باید هر چه سریعتر مصرف قرص را تكرار كنید.
چند روز پس از مصرف قرصهای پیشگیری فوری از بارداری ممكن است دچار لكه بینی یا خونریزی شوید. قرصهایی كه فقط حاوی لوونورژسترول است:
نسبت به قرصهای تركیبی عملكرد بهتری دارند و كمتر سبب تهوع و استفراغ می شوند.
میزان مصرف: 5/1 میلی گرم لوونورژسترول در یك بار مصرف
قرصهای تركیبی(استروژن-پروژسترون):
فقط زمانی از آنها باید استفاده كرد كه قرصهای حاوی لوونورژسترول در دسترس نباشند.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 9,900 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت پیشگیری فوری از بارداری Emergency Contraception , بررسی پیشگیری فوری از بارداری Emergency Contraception , پاورپوینت جامع و کامل پیشگیری فوری از بارداری Emergency Contraception , کاملترین پاورپوینت پیشگیری فوری از بارداری Emergency Contraception , پکیج پاورپوینت پیشگیری فوری از بارداری Emergency Contraception

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر