امروز: دوشنبه 1 بهمن 1397
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم

پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم دسته: پاورپوینت
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1573 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 66

دانلود پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم بررسی آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم پاورپوینت جامع و کامل آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم کاملترین پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم پکیج پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم مقاله آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم تحقیق آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

 قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 66 صفحه

عنوان ارائه : آموزش
اذان و اقامه ، وضو ، نماز و تیمم زمستان93 اذان و اقامه مسأله916-براى مرد و زن مستحب است پیش از نمازهاى یومیه اذان و اقامه بگویند، ولى پیش از نماز عید فطر و قربان مستحب است، ‏سه مرتبه بگویند:"الصّلاة". و در نمازهاى واجب دیگر سه مرتبه الصّلاة را به قصد رجاء بگوید.
مسأله917-مستحب است در روز اولى كه بچه به دنیا مى‏آید یا پیش از آنكه بندنافش بیفتد، در گوش راست او اذان و در گوش چپش اقامه بگویند.
مسأله918-اذان هیجده جمله است: اذان الله اكبر چهار مرتبه
اشهد ان لا اله الا الله دو مرتبه
اشهد ان محمداً رسول الله دو مرتبه
حى على الصلاه دو مرتبه
حى على الفلاح دو مرتبه
حى على خیر العمل دو مرتبه
الله اكبر دو مرتبه
لا اله الا الله دو مرتبه اقامه مسأله919-اشهد انّ علیاً ولى الله جزو اذان و اقامه نیست، ولى خوب است بعداز اشهد انّ محمداً رسول الله به قصد قربت گفته شود.
نکته :
اقامه هفده جمله است ‏یعنى : اقامه الله اكبر دو مرتبه
اشهد ان لا اله الا الله دو مرتبه
اشهد ان محمداً رسول الله دو مرتبه
حى على الصلاه دو مرتبه
حى على الفلاح دو مرتبه
حى على خیر العمل دو مرتبه
قد قامت الصّلاه دو مرتبه
لا اله الا الله یک مرتبه حدیثی از امام رضا (ع) درباره وضو : امام رضا (ع) فرمود:
"آن که به عبادت خدای بزرگ می ایستد، باید خود را از آلودگیها پاک کند، از سستی و بی حالی دور باشد و با وضو، خود را برای سخن گفتن با خدای توانا، پاک و آماده سازد". 1- نیت به نیت وضو صورت را از بالا به پایین – از جایی که موی سر روییده تا چانه – می شوییم. 2- شستن صورت صورت را از جایی که موی سر میروید تا چانه از بالا به پایین میشوییم. 3- شستن دست راست پس از شستن صورت، دست راست را از آرنج تا نوک انگشتان، از بالا به پایین، می شوییم. 4- شستن دست چپ بعد از شستن دست راست، دست چپ را مانند دست راست می شوییم. 5- مسح جلوی سر بعد از شستن صورت و دست ها با رطوبتی که بر دست مانده، جلوی سر را مسح می کنیم؛ یعنی دست را بر سرگذاشته و کمی به طرف پیشانی می کشیم. 6- مسح روی پای راست پس از مسح سر، پای راست را از نوک انگشت تا آخر روی پا (مفصل) مسح می کنیم. 7- مسح روی پای چپ در پایان پای چپ را مانند پای راست مسح می کنیم و با این عمل وضو تمام می شود. 1- تکبیرة الاحرام "نماز" با گفتن "الله اکبر" آغاز می شود، گفتن "الله اکبر" در آغازنماز به معنای جدایی از غیر خدا و پیوستن به اوست.


توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , بررسی آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , پاورپوینت جامع و کامل آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , کاملترین پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , پکیج پاورپوینت آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , مقاله آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز و تیمم , تحقیق آموزش اذان و اقامه، وضو، نماز

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر